GRAFIKA

Tvorba grafiky včetně realizace pro firemní či soukromé účely. Loga, vizitky, samolepky, prospekty, PF, přání, oznámení, inzerce, potisky, bannery a vše na co si vzpomenete v tiskové kvalitě nebo pro propagaci na internet. Možnost zajištění realizace.


CENÍK

V některých případech je možné využít barterového (směnného) obchodu v plné nebo částečné výši!
platný od 1. 4. 2018 - nejsem plátce DPH - uvedené ceny jsou orientační a slouží pouze pro vaši předběžnou kalkulaci

TVORBA LOGA: od 5.000,-Kč ukázky
Logo je grafický symbol, který vizuálně identifikuje firmu, jednotlivce, výrobek či událost. Loga mnou tvořená jsou jednoduchá, jasně čitelná a dají se použít pro různé propagační materiály.

INZERCE PRO CHOVATELE: 600,-Kč ukázky
Reklamní letáčky pro chovatele - nabídka štěňat/koťat, představení krycích psů/plemeníků, upoutávka na akce aj. v tiskové kvalitě či pro presentaci na internetu.

VIZITKY: 600,-Kč (standard), 600-1200,-Kč (premium - oboustranné, převedení loga do vektorů, speciální požadavky) ukázky
Návrh je dodáván v tiskovém pdf. V případě zájmu mohu zajistit i realizaci a to i méně obvyklých řešení (zlatotisk, suchá ražba, tisk na folie aj.)

PFka, PŘÁNÍ, SVATEBNÍ OZNÁMENÍ: 500,-Kč ukázky
Tvorba rozličních přání, ať už svátečních, či svatebních oznámení i v tiskové kvalitě (+100,-Kč)

HLAVIČKA NA WWW STRÁNKY: 600,-Kč, ÚVODNÍ STRANA (INTRO) WWW: 800,-Kč ukázky
Tvorba grafických prvků na www.

INZERCE, PLAKÁTY, LETÁKY, KALENDÁŘE: 600 - 1000,-Kč, ukázky
Návrh tiskovin.

Nabízím také tvorbu brožur, katalogů a veškerých dalších grafických materiálů ať už pro tisk či pro www. Pro přesnější cenovou kalkulaci mě prosím kontaktujte na e-mailu: Lucie.demon@seznam.cz


SAMOLEPKY/POLEPY NA AUTO - CEDULKY NA PLOT
V současné době nabízím pouze zhotovení grafického návrhu. Výroba samolepek a cedulek je v malonákladu pozastavena.

Samolepka (cedulka) je vytištěna na folii odolné vůči nepřízni počasí, myčce apod. Její životnost a stálobarevnost je 5 let. Rozměr 15 x 15 cm může být na přání zákazníka změněn. Originální design samolepky s vaším pejsem (koněm, kočkou, dítětem...) ráda vyhotovím zdarma při zaslání kvalitní fotografie. Nabízím výrobu různých samolepek a cedulek, nejen se zaměřením na psy. U cedulek je použita kvalitní PVC deska o šířce 4mm, která je posléze potažena samolepkou. Cedulku si můžete nejen připevnit na plot, ale lze ji také nalepit na dveře apod. Rozměr 13 x 20 cm může být na přání jakkoli změněn. Při použití stejného designu jako na samolepce se grafický návrh neplatí. Veškeré rozměry mohou být zvětšeny - zmenšeny. Nabízím také vytvoření grafických návrhů na polepy aut či vozíků včetně zajištění tisku a případně samotného polepu.


zpět na úvod
© Lucie Skopalová
tvorba webových stran & fotografování & grafika, tel.: 00420 737 809 960, e-mail: Lucie.demon@seznam.cz